| mikella a întrebat:

Doamnelor, voi ce gatiti acum de craciun?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Piftie de curcan, placinta cu carne si ficat, carnati cu salata de sfecla cu hrean, friptura, tort de fructe si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Racituri, salata boeuf, mini chiftelute, ciuperci cu maioneza, salata de icre, salata de vinete, carnaciori de casa prajiti, prosciuto e melone, salata de piept de pui cu ananas, snitele din piept de curcan cu susan, somon afumat cu masline si lime. Sarmale, curcan la cuptor cu ceapa caramelizata, sos vanatoresc. Platou cu branzeturi si struguri, kiwi si mere. Ne adunam toata familia, vreo 17 happy asa ca trebuie sa incarc masa.