| anonim_4396 a întrebat:

Doresc reteta prajiturii de cofetarie buturuga[nu a tortului buturuga care este sub forma de copac taiat]si nici la care scrie in paranteza[Marea Britanie]ci a prajiturii buturuga care este sub forma de dreptunghi este de culoare galbena iar deasupra are fasii ondulatorii tot galbene ca si culoarea prajiturii.

1 răspuns:
| ioanabanana a răspuns:

Sa stii ca am incercat si eu sa caut darsad fara succes. insa mama mea a fost cofetar patiser si cand am sa ajung pe la brasov am sa o intreb si am sa ti-o trimitbig grin imi aduc aminte ca facea asa ceva...pana atunci te sfatuiesc sa incerci o alta prajitura comunista(in sensul bunlaughing : prajitura televizor yummy. o gasesti dand search pe google