| Andreealovechocolate a întrebat:

Dupa ce o luna intreaga nu am avut sedinte foto, prezentari de moda am inceput sa pun (2kg) pe mine dupa mancarea excesiva a dulciurilor.Stiti ceva diete? anuntati-ma

Răspuns Câştigător
| AnytzaAny a răspuns:

Http://raspberryvital.com/ro/index.php?gclid=CM_E8KOQyrMCFdHLzAodPz4APQ mi se pare cea mai buna, adica o matusa de-a mea a incercat-o si a dat jos 3 kg sau asta http://slimfit2000.com/....../index.php
dar daca te iei dupa mine cel mai bun mod este sa faci mult sport si sa ai multe mese pe zi dar cu mancare putina. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Hanking a răspuns:

Nu mai manca dulciuri si fa miscare sau abdomenewinking