| anonim_4396 a întrebat:

E bună pizza aia de la Dr. Oetker?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pizza congelata nu este buna. Prefer una proaspata de la o pizzerie.

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de gusturi. Nouă ne place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio pizza congelata nu e buna

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia. Personal nu am incercat dar unii zic ca e buna.

| StrongHeart a răspuns:

Nu prea. pizza buna este aia facuta proaspata, nu congelata si incalzita, daca nu ai solutie, okey dar nu se compara cu pizza proaspata.

| WhiteLife a răspuns:

E ok, nu are gustul ăla de pizza gătită sau făcută la pizzerie. Eu când iau pizza congelata prefer sa iau de la Kaufland sau Penny, e cam același gramaj, același gust, doar că e la jumătate de preț. De obicei iau una cu salam și mai pun pe ea ciuperci sau porumb.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Aia cu branza e ok

| LzzD a răspuns:

Eu am luat si am stricat-o, nu merge facuta la microunde, trebuie altfel de cuptor.