| sodobar a întrebat:

Ati mancat pizza guseppe (care ii face reclama)de la dr oetker, cum este si cat costa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pizza Guseppe de la Dr. Oetker este o pizza traditională, cu blat consistent, acoperit din belșug cu toppinguri savuroase.
Este ideală pentru o cină cu prietenii sau cu familia, iar de gust nici nu mai vorbim:GENIAL!
Iar ca pret 10.96 Lei.
Te pup!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Este ca oricare pizza, singura problemă care nu îmi place şi mă deranjează este congelarea...mai bună şi sănătoasă este aceea pizza făcută de tine acasă, iar preţul este unul convenabil în jur de 10-15 lei.
O zi bună!