| UmbraDeVulpe a întrebat:

E ok daca speli haine care au fost spalate si mai de mult dar le-ai tot tinut in dulap si nu le-ai mai purtat? Si asta mult timp, ca am niste haine care prin vara le-am spalat, niste bluze si le-am pus in dulap si nu le-am purtat.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca miros le speli daca nu miros nu le speli! Ce rost are sa le speli daca nici nu le-ai purtat dar nici nu miros?

| norisorulpufos a răspuns:

Dacă le scoți un pic afara, la aer, nu cred că mai trebuie spălate.