| goldheart a întrebat:

Voi ce haine, accesorii ati purtat la balul bobocilor (cls a9a)si unde s-a tinut? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Am avut o rochie scurta neagra cu un corset strans pe corp si cu decolteu iar partea de jos a rochiei adica fusta aceea era cu volanase si era cu o palma deasupra genunchiului, pantofii negri cu toc inalt si erau mai sclipiciosi aveau slipici, lantisor,cercei, bratara, inel.Balul sa tinut in Club Princess din Bucuresti, in Regie. Fundita? Mersi!

2 răspunsuri:
| Lenesu a răspuns:

Am purtat ceva lejer, niste blugi, si un tricou foarte frumos.