| kta70 a întrebat:

Este cineva interesat sa achizitioneze o masina de facut pasta de macese? Eu am construit una din inox pentru mine, mi-a mai ramas ceva material din inox si mai pot construi cateva. Mai multe detalii la cata7020@gmail.com.

8 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Si ce faci cu pasta de macese?

| Monica_Meleru_1969 a răspuns:

Ma intereseaza foarte mult.cat costa?

| Monica_Meleru_1969 a răspuns:

Ma intereseaza si pe mine

| Nis_Vasile_1959 a răspuns:

Ma intereseaza masina de facut pasta de macese. Cat costa?

| Nis_Vasile_1959 a răspuns:

Sunt interesat. Cat costa?

| Jurchis_Nicolae_1960 a răspuns:

Vreau sa stiu daca mai e de actualitate anuntul tau, si daca, da, atunci cit costa o masinarie de-asta_

| kta70 explică (pentru Jurchis_Nicolae_1960):

In primul rand imi cer scuze pentru raspunsul intarziat. Da, mai este de actualitate. Pretul masinii este 580 Ron cu transport cu tot. Pot sa dau mai multe detalii la tel. 0726.652.104 si poze pe e-mail cata7020@gmail.com

| Bruma_Aurelia_1956 a răspuns:

Buna ziua,
Daca mai e valabil, da, sunt interesata de o masina pentru facut pasta macese.Rog detalii, eventual poze.Multumesc.Aurelia