| SnoopDog19 a întrebat:

Este gustoasa lazania?

Răspuns Câştigător
| Azre a răspuns:

Este foarte bună acum depinde de care este, ea poate fi de mai multe tipuri:
-Lasagnia Carne Tocată
-Lasagnia Brânză-Spanac
-Lasagnia Ciuperci-Pui
Sunt foarte multe tipuri de lasagnia.
Mie cel mai mult mi-a plăcut lasagnia cu ciuperci și pui happy

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

In general, da, dar daca vrei sa mananci una buna, nu cumpara congelata. Cea facuta acasa este cea mai buna si sanatoasa. Daca vrei, iti pot da o reteta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Întotdeauna îmi pregăteşte mama mea când vine din străinătate, e incredibilă la gust.
Îi şi destul de uşor de făcut, mie îmi place lasagna cu carne tocată.
Te pup!

| MIRUNAmyra a răspuns:

Asta depinde gusturi, mie spre exemplu imi place dar unora nu le place.

| SandraM a răspuns:

Da, lsagna este un fel de mancare gustos - evident, daca e preparat cum trebuie happy

| AdolfHitler1889 a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAA! Mie imi place foarte mult! tongue