| DarkVillian a întrebat:

Cei care ati mancat lasagna(lazania)ce gust are? fundita

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Delicioasa daca este bine preparata. Acum stii cum se zice gusturile nu se discuta dar mie imi place foarte mult

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Este favorita mea. O poti gasi si prin supermarketuri pentru a o prepara acasa, desi o poti incerca si la un restaurant.

Iti recomand si pastitio (este mancare greceasca genul lasagniei), la fel de exceptionala la gust si ca reteta o gasesti pe net.

| leighton a răspuns:

Dsi este dificil de preparat merit sa incerci.Are un gust bun de la crnea de vita; este aromata fiindca are multe condimente.Te sfatuiesc sa incerci, macar la restaurant.

| Beib a răspuns:

Delicioasă!

| DLexa a răspuns:

Lazagna este super buna... poate sa fie diferit preparata, dar eu prefer cea cu amestecuri de branzeturi:X super delicioasa! Merita mancata...