| anonim_4396 a întrebat:

Exista dulceata mixta? Capsune & cirese amare & nuci verzi?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sincer nu am auzit niciodata, dar oare aceasta combinatie ce culoare ar putea avea si ce miros, gust din aceste fructe ar predomina?

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da tocmai am citit (ca ma intereseaza o dulceata de visine) despre cum se face o dulceata de visine cu caise si cu migdale parca. De ce sa nu se poata face asa cum vrei tu? Numai ca nucile verzi nu stiu ce gust or avea pe langa capsuni si cirese amare. Ai putea sa faci mixt de capsuni cu cirese amare, iar nucile separat.

| verona333 a răspuns:

Eu am incercat din cirese cu coacaza si capsuni si sa primit gustoasa