| raul93 a întrebat:

Fratilor dati-mi o idee ce sa fac maine de mancare ca habar n-am(sa nu fie scump)

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In functie de ce,, poftesti,, tasteaza-ti optiunea pe google si vei gasi o multime de retete.

| nyko06 a răspuns:

Sarmale, salata de biof, ciorba /supa de pui si pe carne tocanita sau ostropel.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Spaghettiwinking

| Bogdan4688 a răspuns:

Sandwichuri clatite pizza mucenici gogosi

| dragonladyflame a răspuns:

Paste.le cumperi.le fierbi.iei un sos de la knorr sau alta firma.si gata :d (si eu am patit faza laughing )

| Amaterasu a răspuns:

O pizza cu de toate.

| cozmin556 a răspuns:

Placinta

| Tudorand a răspuns:

O ceapa, un morcov, unul sau doi cartofi, o cana de orez, suc de rosii sau bulion. Calesti ceapa in ulei, pui peste ceapa calita cana de orez si il lasi 3-4 minute sa caleasca cu ceapa amestecand tot timpul, pui morcovul dat pe razatoare peste orez, apoi cartoful dat pe razatoare si stors bine le mai amesteci 3 minute si pui 4 cani de apa.Cand orezul este aproape fiert pui bulion sau ce ai. Se poate pune si vinete dar nu de la inceput. Eu de regula gatesc asa ceva in post si este o nebunie dar pun si vinete(cand orezul este jumatate fiert). Atentie la adaosul de apa de regula se pune mai putina apa si se competeaza daca este nevoie. Luati in calcul sucul de rosii.