| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Imi dati o idee in legatura cu slabitul.Cat sport, ce fel de mancare.
Va rog

13 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Arati bine in poza...happy
Sport atat cat poti, cu cat exersezi mai mult, cu atat iti va fi mai usor, asa ca nu pot sa iti zic sa alergi 4 km, pentru ca la inceput ti se va parea enorm iar dupa doua saptamani un fleac.
Mancare, orice fel de mancare slaba, peste, carne de curcan, gratar de orice vietate, dar fara grasimi(adica nu prajesti carnea, ci o fierbi, o faci in folie, sau gratar), fara paine daca poti, si mai ales, sa nu mananci dupa ora 19:00.

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru valentingb):

Multumesc,nu sunt eu in poza

| valentingb a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

E selena gomez, dar ziceam si eu...
Apropo, ma bucur mult ca te consideri prea mica.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Eu am slabit facand innot, de fapt n-am prea mult, am crescut in inaltime si kg s-au distribuit a.i. acum sunt mai suplu.

Poti face orice sport atata timp cat transpiri foarte mult. Incearca cand iti este foame sa bei apa, cat mai multa apa, fara dulciuri, sandwich-uri si alte chestii.

Mananca dimineata si seara cereale cu lapte, iaurt degrsat/semi-degresat cu biscuiti si alte mancaruri usoare.

Cand ai pofta de ceva, bei apa pana nu mai poti. Eu sunt cam lenes, si stau mult la pc, cand imi este foame (in loc sa mananc) beau apa. (tin mereu o sticla la birou)

Pot spune ca nu sunt gras. (bine, acum toti barbatii traiesc dupa motto-ul: I`m sexy and i know it. ) [uitate si tu, am FB in profil big grin ]

| MarYan00 a răspuns (pentru XatomisX):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor...merge

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru XatomisX):

Bai, macar ai intrebat-o cati ani are?

Claudia cati ani ai? (metodele de slabit sunt in functie de varsta)

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru XatomisX):

Sunt prea mica

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru VaniLLaDeeJay):

12 ani

| Kyrie a răspuns:

Doar alearga pe banda la sala minute in sir (10-15 minute, ia o pauza mai alearga 10-15 minute sa transpiri mult) [sau normal, alearga normal afara], mananca intre 2 si 3 mese pe zi, nu 114 cum mananca toti de se fac obezi sau cu burtile urate, plini de grasime YACKs! happy, mananca si tu mai mult legume, lasa carnea.

succes xD

| MarYan00 a răspuns:

Da. cat de cat dai un search pe TPUwinking

| Pitbull305 a răspuns:

Consulta un nutritionist.