| edytZzza a întrebat:

Gemul pe paine de secara mancat de dimineata ingrasa?! FARA UNT

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Totul tine de cat de mult mananci. Daca mananci doua felii, nu ai de ce sa iti faci probleme. Eu mananc paine de secara cu unt de arahide si gem la micul-dejun si este felul meu preferat pentru dimineata.

| Iubibilăă a răspuns:

Poti sa mananci orice in cantitate mica si nu te vei ingrasa. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anca95 a răspuns:

Orice ingrasa in afara de apa. Poti manca ce vrei tu cu conditia sa arzi caloriile depuse in cursul zilei.

| H3ADsHoT a răspuns:

Gemul e otrava curata.gandestete din cei facut:zahar.chimicale(dacai facut acasa), gemul cumparat contine 5%dulceata si fruct>>deci sfatul meu gandestete..mai bine mananci paine cu ceai verde

| thekiller321 a răspuns:

Nu nu ingrasa, dar daca pui unt dahappy

| biutzaB a răspuns:

Un om normal trebuie sa consume 2000 de calorii pe zi.happy fa si tu socoteala. nu trebuie sa ai restrictie de la nimic poti sa mananci ce vrei..majoritatea oamenilor nu inteleg asta

| florynutza12 a răspuns:

Nu ingrasa, dar sa ai grija cat mananci