| oOoLadyMoOo a întrebat:

Hei a tinut cineva dieta cu supa de varza? A mers? Cat ati dat jos?happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, incearca sa manaci fara prajeli si fara sare, sa vezi cum te simti...acum au iesit legumele, fa o cura cu legume, dar tot asa fara sare...wave

| monochrome a răspuns:

Mi se pare o prostie. Tii dieta, mananci doar supa de varza, slabesti si pe urma numai tii dieta si te ingrasi la loc.

| FashionDiva a răspuns:

Florina, ti-as sugera sa nu mai dai sfaturi de genul, deoarece pastilele de slabit sunt nocive si pot duce la tot felul de boli si alte problemewinking NU este ok sa iti PASTILE PENTRU SLABIT. Poti manca sanatos: legume, fructe, lactate, pui si nu ai dc sa iti mai faci probleme cu greutatea... iar supa de varza este ok pentru slabit, dar nu sa te hranesti doar cu ea o zi intreaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vrut să ţin dar din păcate nu-mi place deloc supa de varză. Poţi să îţi iei nişte capsule 100% naturale, fără niciun gust neplăcut. Se numeşte Cabbage Forte. O singură capsulă reprezintă echivalentul a 10 kg de varză. http://www.supa-varza.ro/aido25kop2k/ Sper că te-am ajutat!