| love_2286 a întrebat:

La dieta cu supa de varza se mananca si varza din ea sau doar supa? \

Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna!
Da, se mananca si varza, dar iti spun ca are un gust mai mult decat oribil.Pur si simplu ti se face greata. Daca vrei sa incerci supa, te sfatuiesc sa faci putina, pentru ca mai mult ca sigur o vei arunca.
Poti incerca sa tii o dieta cu fructe si legume, in special merge.
De asemenea, iti recomand site-ul slabute.ro. M-am inscris si eu de curand sa vad,, cum e viata pe acolo" si poate reusesc sa slabesc vreo cateva kg. Daca vrei sa tinem o dieta amandoua, trimite-mi mesaj privat.Eu am nevoie de mult suportlaughing
Pa, pa!kiss

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Normal ca mananci si varza. Poti sa mananci ori de cate ori iti este foame.Succes.

| 이벨 a răspuns:

Bineinteles ca si varza! Asta e ensenta happy

| love_2286 explică:

PT.FloryDanyelle: Nu am nicio pb cu supa de varza mie chiar imi placehappyo mananc cu poftalaughingasa ca nucred ca o sa intampin nicio pb in tinerea dietei