| JamesWatson a întrebat:

Hei, am pus din greșală cateva picături de superuglu (picătura) pe un material din imitație de piele. Ideea de cum aș putea să le îndepărtez?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bai nu stiu cum ai reusit dar este cam greu sa le scoti de pe astfel de materiale, pentru ca se rupe :/.

Ce poti incerca... ia niste unt/margarina si freaca acolo sa vezi daca se ia. Dupa adauga si niste otet. Apoi sub apa calda.
Daca nu merge asa, poate se gasesc pe net ceva solutii.

| Nume6 a răspuns:

Apă caldă, lași sa se inmoaie acolo și freci cu mainile ca si cum ai spăla la mână, e bun și clorul să înmoi și sa freci.