| allynutzadragutza a întrebat:

acum cateva minute am lipit un inel cu picatura iar din neatentie miau scapat cateva picaturi pe degete. ce pot sa fac ca sa indepartez stratul de lipici cat mai repede? ESTE FOARTE INCOMOD... dau funda pentru cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Draga mea cu apa calda iti bagi manutele si stai cateva minute si incerci sa iti dai jos cu unghiile sau daca nu :d cum fac eu le bagi in gura si iti dai jos cu dintii:d ...stiu nu e o idee bunahee hee

5 răspunsuri:
| Alissonn14 a răspuns:

Eu cand mi-am dat cu picatura pe degete am tinut mainele in apa calda, fierbinte, si s-a dus lipiciul

| Mirela a răspuns:

Acetona :*

| baiatuucupizzza a răspuns:

Sa misti de degete sa nu ti se lipeasca unul de altul altfel nu vei mai putea da jos doar cu carne straight face tine degetele indepartate unul de altul ce ai pe degete ti se va duce in timp jos

| gabytza_1219 a răspuns:

Baga mana in apa calda sau fiarta si vor reveni la normal

| soseta a răspuns:

Am vazut la tehinci esentiale de supravietuire urbaca ca ala si le-a dezlipitcu acetona.incearca si mie mia reusit...si am facut-o intentionatlaughing