| anna290 a întrebat:

Hei happy Credeti ca merge sa folosesc esenta de rom n roc de rom pentru a prepara mojito?

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Poti folosi esenta de rom cu conditia sa nu aiba ulei pentru ca ti se poate face rau, esenta de vanilie are ulei pentu ca estentele astea sunt pentru prajituri.
Te pup, pa pa! :*

| andrw1929 a răspuns:

Da ai putea incerca!
Succes! (pofta buna happy )
Toate cele bune!

| Athée a răspuns:

Nu are ce sa strice, eventual sa fie mai bun. Incearca si vanilie, sau pe amandoua. Bafta.

| Dlkee a răspuns:

Da normal.
Ii va da un miros si un gust superb!
Succes:*

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Da merge, o sa ii dea un gust foarte bun. poti folosi si esenta de vanilie

| geohandmade a răspuns:

Eu am incercat cu esentele care imita rom-ul, cafeaua si nu am dat gres, sunt foarte bune si utile. Dar sa achizitionezi una de calitate.