| Gatsby a întrebat:

Hei! puteti sa ma ajutati, va rog# deci, se zice ca consumul de calorii trebuie sa fie de 2000 pe zi. are ceva daca consum mai putine# urmatoarea intrebare- cele 30 de minute de miscare ale mele se desfasoara astfel: sar coarda 3-5 minute apoi
fac 3 ture de mers prin curte, sar de 10 ori peste niste scanduri 40-50 cm, apoi fac din nou 3 ture de mers. se repeta exercitiul si pe langa asta fac exercitiul plank 1 minut jumate. avand in vedere ca mananc marul zilnic si fac cele mentionate, voi observa vreo schimbare#

2 răspunsuri:
| KeR0s3n a răspuns:

Daca doresti sa slabesti iti sugerez sa renunti la paine, dulciuri, grasimi, sa nu mananci sarat si sa gasesti un stadion sau sa alergi prin curte vreo 30 minute cu pauze de odihna sau sa mergi sa tragi la sala. Ca sa slabesti sanatos trebuie doar sa arzi cca 500 calorii/zi, adica 45 minute alergat/ 1ora tras de fiare. Mult succes.

| aFrEy a răspuns:

Da condtitie fizica mai buna muschi