| Belllla a întrebat:

Heii, e buna ciocolata schogetten in comparatie cu Primola, Milka?

Răspuns Câştigător
| Maddutzakiss a răspuns:

Este foarte buna mult mai buna decat milka eu am incercat mai multe arome de la schongetten si toate sunt super delicoase iti recomand cu toata increderea aceasta ciocolata funda?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este mult mai buna.Si cea de la Katy este foarte buna. Avand in vedere raportul calitate-pret.

| mona a răspuns:

E buna dar nu suficient de buna ca milka

| Mangustă a răspuns:

E ciocolata, astfel de intrebare nu ar trebui sa existe! Cand nu ai mai macat dulciuri de luni bune si Africana e buna laughing

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Shogoten e mai buna reteta superiara si e germana deci dar si celelalte sunt bune acum e doar dupa preferinta ta

| Number27 a răspuns:

Da... schogetten mie mi se pare mai buna

| Hopefree a răspuns:

Ehh nu stiu sigur dar schongetten si milka pot spune ca sunt la acelasi standard.Sunt chiar delicioase amandoua

| Dragos1127 a răspuns:

Acum depinde de gustul fiecăruia, dar după părerea mea, e mult mai bună şi parcă ţine mai mult.