| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat si voi ca au aparut dintr-o data mini ciocolatele de la tot felul de firme? Milka, Schogetten, Poiana etc. Adica din astea asa: https://www.auchan.ro/......g/p/450386

De ce oare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pentru ca sunt mai usor de carat in buzunar si poti sa te indopi cu ele oriunde. Plus ca fiind foarte nu atrag atentia, deci poti sa le mananci fara sa fie nevoie sa le imparti cu ceilalti. Ce e clar e ca e necesar sa avem o discutie la un moment dat despre de ce Africana cu arahide e cea mai buna ciocolata si despre de ce apropierea de ciocolata a acelei esente albe de vaca ar trebui pedepsita cu moartea.

| Maeve a răspuns:

Da. Sunt mai bune astea mici.