| Allecsandrra a întrebat:

Heii! Stie cineva unde as mai putea gasi pelete "snack do smazenia"? Pentru cei care nu stiu sau nu inteleg la ce ma refer >- un search pe google, cu numele "snack do smazenia" si va veti da seama.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă le vrei gata preparate, se găsesc prin super/hiper-market-uri de genul : Auchan, Billa, Lidl, Cora, Real, Kaufland, etc.
Sau chiar în alimentarele mari de cartier...

În Cluj-Napoca sigur sunt la Kaufland, de acolo am cumpărat recent.

Într-o perioadă, am mai găsit şi nepreparate, ambalate în pungă de 200 gr : trebuia să le prepari prin "prăjire" în tigaia cu ulei.

Toate cele bune.

| Allecsandrra explică (pentru bursuc001):

Da,pai nepreparate vreau, ca sunt mai bune, ca macar stiu ca le fac eu big grin ..erau in pungute rosii happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Allecsandrra):

Nepreparate NU am mai găsit de anul trecut, de prin februarie.

Acum erau la Kaufland, dar gata preparate.

| Savu_George_1998 a răspuns:

Da stiu eu gasesti in pata dar trebuie sa cauti.

| Allecsandrra explică (pentru Savu_George_1998):

Presupun ca "pata" trebuia sa fie "piata " ..si de fapt am cam cautat, la magazinele pe care le stiam ca detin asa ceva, dar nimic sad.