| PisicaDragutza3 a întrebat:

Help! ajutati-ma va rog, sunt acasa singura si am o intrebare despre o reteta : Bun pentru "Maggi Fidelicios", torni apa calda o amestesc si o pot manca, dar ce sa fac cu plicutele alea?!? Funda! Repede va rog!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-a trecut prin cap sa citesti instructiunile de pe spatele plicului?
Pui taiteii in castron, torni continutul pliculetelor peste taitei si apoi torni apa fiarta. Lasi 3 minute si amesteci bine, sa se inmoaie taiteii. Apoi mananci.

| PisicaDragutza3 explică (pentru ardnaxur1961):

Mi-a trecut ''-.- dar ce fac cu plicurile? straight face

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-am explicat ce sa faci cu CONTINUTUL plicurilor, ai dreptate. Dupa ce le golesti de continut, le arunci la gunoi. Acum e clar?

| PisicaDragutza3 explică (pentru ardnaxur1961):

M da. scuze dar la stres, nu citesc prea bine, m-am grabit. Scuze phbbbbt