| Idontknow69 a întrebat:

HELP!
! Mama nu mai stie ce sa faca de mancare!
dati-mi idei sau nu stiu ceva...
P.S: Sunt super-extra-pretentioasa dec va dati seama cum nu mai stie mama ce sa faca de mancare crying crying

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

Uite:

http://www.culinar.ro/retete-culinare-rapide/

Ai aici o gramada de retete de mancaruri si pe deasupra si prajituri:* Pofta buna si sper sa alegi ceva din ce ti-am propus eu!

7 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

O vay deci asta e o mega super extra problema cauta o carte de bucate fato dar acum depinde daca are cele necesare sa prepare ca la cartewinking

| DeyCj a răspuns:

Ghinionul tău.Să verzi ce bune îs macaroanele cu varză sau cartofii pai când nu ai de pe ce să îți cumperi de mâincare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand cu incredere: Cartofi prajiti cu oua.

| Gabriello02 a răspuns:

Comanda o pizza.

| SweeTLemon a răspuns:

Astazi am facut supa de conopida super buna si am prajit si peste. Maine voi avea si eu aceeasi problema ca si tine happy

| dianadienutza142 a răspuns:

Hey,daca ati doresti ceva bun ancearca cryspy strips chiken, care sunt niste bucati de piept de pui cu pesmet de cereale super deliciuase! mai sunt si muffins care sunt niste prajituri super bune! sper ca ti-a placut ideile mele. pupici

| ligiat96 a răspuns:

Spaghetti happy