| Dienutsaaa a întrebat:

Care imi dati si mie niste statusuri! gen : imi place de un baiat... e mai mic cu doi ani decat mine, stiu ca si el ma place, insa el nu stie ca eu il plac, cu toate ca-i mai mic gandeste ca un adult. de obicei sunt super pretentioasa la baieti. iar el se incadreaza in "standardele" mele :d si vreau niste statusuri. sa-si dea seama ca-l plac. va roooog. ofer fundita love struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca-l placi spune-i nu mai sta pe ganduri cu statusuri si meche treche ca alta poate sa se intinda in fata lui si tu ramai cu nimic.

| adytzZa13 a răspuns:

Daca mi-ar spune cineva sa aleg dintre viata si tine...as alege viata, iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu!

| dracucucoarne a răspuns:

Spune-i in fata nu te mai ferihee hee