| MelindaVictoria a întrebat:

Salut TPU! Sunt destul de pretentioasa la mancare si mama nu mai stie ce sa mai gateascalaughing) Aveti ceva sugestii?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai sunt mofturile tale tu vino cu sugestii

| Mihaela1964 a răspuns:

La varsta ta ai putea gati singura, nu mai esti o copila.

| Kriss96 a răspuns:

Adica tu vrei sa-ti citim gandurile? Pai daca esti mofturoasa nu o sa-ti placa nimic din ce zicem noi.
Ce intrebare stupida. Mai bine gandeste-te tu ce vrei. Ca noi nu avem cum sa ghicim.

| SweetMinion a răspuns:

Daca vrei altceva de mancare, nu ar trebui sa ai deja lists facuta? Tu vrei alta mancare, tu ar trebui sa vi cu sugestii.

| epurasu a răspuns:

Morcovi razuiti fin,un mar razuit fin,usturoi pisat, sare putina..., ulei o lingura doua, zahar dupa gust, otet putin--le amesteci bine le pui la rece putin --se mananca cu paine o delicatete!

| AlicEcila a răspuns:

Piure de cartofi cu carne prajita si ceva garnitura. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| bogdi9509 a răspuns:

Cartofi prajiti!
CLASIC. happy

| michael111 a răspuns:

Salutare,

Gasesti aici retete delicioase, usor de preparat si sanatoase
http://reteteeconomice.blogspot.ro/

Pofta buna!

| farmheroessaga a răspuns:

Rulada de pui la cuptor cu cascaval...cea mai buna alegere dupa gusturile mele. big grin