| BullyMints a întrebat:

Hey! Am citit pe un site despre o dieta "miraculoasa". Acolo spunea ca trebuie sa mananci de 5, 6 ori pe zi sau ceva gen... Dieta parca se numea " Dieta de zi cu zi "... Imi puteti da detalii despre ea? [ Adica sa imi dati o lista gen : Luni - [ si ce trebuie sa mananci in ziua respectiva] s. a. m. >d.= adica dieta ( laughing )]. [FUNDA :*]

3 răspunsuri:
| hope2destiny a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......ywood.html
nu stiu daca asta e ceea ce cauti, dar... :D

| BullyMints explică:

Ce ma enerveaza este faptul ca nu mananc mult si tot nu slabesc... De exemplu astazi am mancat urmatoarele : Dimineata - Un covrig "cald "; La pranz- 2 Sandwich-uri cu cascaval; Seara - o felie de pizza :\.
@benny... Nu pot sa nu mananc carne! Oricum, mananc doar carne de pui. Iar cel mai nesanatos mod in care il prepara mama este puiul shanghai laughing sau poate pui cu smantana laughing

| benny_2427 a răspuns:

De 5, 6 ori pe zi, pe asta nu o credstraight face. eu iti recomand in felul urmator mancarea, nu conteaza ce manaci orice doar sa nu fie carne si nu zic sa manaci cel putin o data la o luna carene zic sa nu manaci de loc eu nu manac de 2 ani si sunt fresh:X infine sa revenim deci:in fiecare dimineata cand te trezesti manaci cat de mult poti dar nu sa te indopi in prostie sa te saturi la pranz manaci mai putin decat de dimineata iar seara un mar orice doar sa fie usor (sa-ti explic de ce sa manaci seara putin:seara daca manaci putin organismul termina repede si poti dormi mai linistita cea ce ajuta foarte mult iar dk manaci mult cateodata nu poti dormi noaptea si te vrei ingrasa mai repede) Consuma doar fructe si legume!(scuzatimi exprimarea este ora 12:52 dabi ma mai tin pe picioare)