| BeLyNdA a întrebat:

Saall TPU! As vrea o dieta de slabit rapid(in jur de 10 Gk in 2-3 luni)Dar nu vreau o dieta cu carne(fiindca eu nu mananc)Cine imi da un site cu mai multe diete de acest gen primeste funda!

P.S Stiu ca nu este sanatos si stiu ca pentru a slabi atat trebuie sa fac si multe exercitii(daca puteti va rog fumos sa imi dati si un site cu exercitii de slabit)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii dar care să sigure buna funcționare a organismului și mișcare fizică zilnică pentru a arde caloriile.
http://calorii.oneden.com/
Și dansul consumă calorii, mișcarea în aer liber, etc.
Pa, pa.

| Adyspeed a răspuns:

Pentru slabit e bun masajul, intr-o luna daca faci masaj 10 sedinte slabesti considerabil fara vreo cura de slabire. acum daca ai vreun prieten sau ruda ceva e bine ca nu dai bani