| BoOoMbOnik a întrebat:

Mujdeiul de usturoi ingrasa? Sau branza de vaca cumparata de la tarani stiu ca nu este degresata etc etc dar as vrea sa stiu daca ingrasa chiar asa de mult adica daca are multe calorii in plus fata de cea cumparata din magazine? Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Missperfect a răspuns:

Mujedeiul de usturoi nu, nu ingrasa...Branza de la tarani ingrasa dar nu in mod exagerat, in schimb contine foarte mult calciu...

3 răspunsuri:
| aylin_8497 a răspuns:

Mujdeiul de usturoi nu ingrasa, cat despre branza de la tarani daca stii ca sursa e sigura, eu o recomand, insa ai grija cata mananci, intotdeauna e importanta cantitatea. Daca vrei sa arunci o privire si sa sa iti spui parerea http://aylin-nustiucevreau.blogspot.com/2011_07_01_archive.html

| Crivi a răspuns:

Nu ingrasa, dar iti pute guralaughing)

| airam a răspuns:

Usturooiul in general este foarte bun pentru organismhappy iar branza de vaci de la tarani cum spui tu nu ingrasa asa mult ca cele din comerthappypentru ca e naturalla ffara conservanti si alte chestii adaugate! deci mai bine mamanci branza de vaci de la tarani decat branza de vaci degresata happy. sper ca ti-am fost de ajutor:*