| QUM a întrebat:

Hey...Voi ce mancati seara? Dati-mi idei, cat mai multe raspunsuri plz puppy dog eyes big grin

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Fructe:Struguri,mere,pere,nectarine
si
Iaurt.

Seara nu e bine sa mananci ceva greu fiindca nu-ti pica bine la stomacelwinking Crede-ma ca am patit-o I don't want to see
Si am vomat I don't want to see Deci mananca ceva usor ca sa nu ai complicatii happy
Succes Alexandra! Noapte buna! Eu ma duc la culcare happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Nici fructe nu e prea bine sa mananci seara, deoarece fermenteaza

11 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Salate.
Beau lapte.
Fructe.

| Cosmin86 a răspuns:

In general una din urmatoarele :

somon cu legume
piept de pui fiert cu orez brun
piept de curcan cu salata
muschi de vita cu brocoli

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Iaurt sau sana.

| WR104 a răspuns:

Orice.

| QUM explică:

Ce orice laughing? Vreau exemple ca sa stiu si eu ce sa mai mananc laughing

| WR104 a răspuns (pentru QUM):

Ce gasesti prin frigider, orice.
Cica nu ar fi indicat sa mananci foarte mult seara din mai multe motive.
Eu mananc orice dar ultimul lucru pe care il mananc inainte de somn este un frut oricare ar fi el.
Numai bine.

| QUM explică:

Hmm....stiu ca nu e bine sa mananci mult seara...dar spuneti-i asta si lui mama laughing cand face cartofi prajiti I don't want to see sau alte d'astea big grin
As manaca fructe sau iaurt dar nu am mereu asa ceva prin casa big grin si acum in vacanta ma plictisesc si daca ma plictisesc imi vine sa mananc non-stop laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Nu mai manca seara!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bogdi_Bogdan_1990):

De ce, sa aiba probleme cu stomacul? Mai spuneti multe cretinitati?