| anonim_4396 a întrebat:

voi ce mai mancati? M-am plictisit de mancarelaughing. Dati-mi idei noi si bune:d.

Fuunda! 1

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fiecare isi face meniul in functie de buget, degeaba as enumera eu cate-n luna si-n stele, daca eu nu am auzit de acele feluri de mancare.
vezi bugetul familiei care este, si apeleaza la prietenul comun al tuturor nelipsitul Google...te vei inspira imediat.
O zi frumoasa sa aihappy

| pwp a răspuns:

Orez cu ton si ulei de masline
Paste cu sos de carne sau cu ton si Philadelphia
Salata orientala, mazare, varza...

| mola a răspuns:

O ciorbita de ardei umplut preparata de bunica mea.
Bye Bye wave

| SolitarHacker a răspuns:

Somon Prajit in ulei propriu. salata de ton scuze acelor persoane care nu isi permit aceste mancaruri. aici unde sunt eu sunt mai ieftine in tara am auzit ca somonul e foarte scump sad dar na eu zic ca este ce l mai bun big grin

| bogdiy a răspuns:

Shaorma

| diamantany a răspuns:

Supa mexicana facuta de sotu e reteta proprie e foarte buna tot din aia ai manca mai ales si daca ai musafiri e super daca te intereseaza imi scrii

| Bogdan_Candea_1991 a răspuns:

Ciulama,cartofi frantuzesti, cartofi taranesti

| Catiche_Elena_1994 a răspuns:

Incearca ce nu ai mai mancat

| BuBoLiNa a răspuns:

Salata orientala
Musaca de cartofi
Budinca
Supa de galuste
Tocana de mazare
Pizza happy
Carne de pui cu morcovi
Incearca ceva ce sti ca-ti place si n-ai mancat de mult.Cu exemple pot continua pana maine.