| Ana a întrebat:

Intrebare adresata in special fetelor care tin regim si nu numai, eu tin regim de multa vreme, dar numai am nicio idee ce sa-mi fac de mancare, dati-mi si voi niste idei, dar nu mancaruri complicate, mai simplu si repede de preparat si la indemana oricui? mersi mult

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Salatele sunt usor de preparat. Dar un regim sanatos este sa mananci orice, dar cate un pic. Organismul are nevoie de cate un pic din toate. Daca simti pofta de dulce mereu, sa ai mereu la tine o sticluta de esenta de vanilie si cand simnti nevoia de dulce descxhizi sticluta si mirosi cateva secunde. o sa treaca pofta.cat despre mancare eu cred ca trebuie sa mananci orice cate un pic. Ai grija de tine si de sanatatea ta!

| giangialina a răspuns:

Buna.eu acum 4 luni am nascut si tin regim.mananc carne de pui sau de vita la gratar; cezar's salat; salata de beuf; salata de sfecla; salata de varza; salata orientala etc.si mult sport.