| Anonim_7683 a întrebat:

Intrebare din culinarie,spuneti va rog mincaruri gustoase care sa nu fie grase,sa nu contina fructe, sa nu fie dulci, va rog ajutati-ma am probleme cu pancreasul!

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Piept de pui cu masline si porumb.
Tai pieptul de pui in "degetele", le dai prin rozmarin, sare piper, boia ce iti place... si il pui pe o tava unsa cu putin ulei/unt si o lasi la cuptor 10-15 min. Dupa 15 min pui o cescuta de apa, porumbul si maslinele si il mai lasi pana se face fripturica buna. Simplu nu?happy Daca mai vrei retete da-mi mesaj si iti las mai multe.

2 răspunsuri:
| Anonim_7683 explică:

Idi mai nahui

| Parazitu27 a răspuns:

Mestecă un şervetel, dar să fie d-ăla simplu, că unele mai au arome.