| nonameanca a întrebat:

Intrebare pentru amatorii de ceaiuri: Ce ceaiuri sunt cele mai delicioase, aromate? Stiu, gusturile sunt diferite de la persoana la persoana, dar totusi, ce mi-ati recomanda? happy

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Eu ador ceaiul de rodie =p~. Si precum Mira imi place si ceaiul Roibos. Apoi, am gustat odata un ceai japonez cu tot felul de arome acre-dulci. :X. A fost delicios =p~. Am mai gustat in turcia si ceai de avocado si mango love struck. Minunat =p~

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Roibos(vanila)

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie imi place cel cu echinaceea, macese, hibiscus si visine acerola produs de Celmar. Si urmaresc si eu sugestiile pentru ca n-am reusit sa incerc asa multe ceaiuri pe cat as vrea, in schimb imi plac.
Dintre cele clasice, evident, Earl Grey.

| iuliaiulia_1033 a răspuns:

Orice ceaiuri atata timp cat pui miere si zahar, iti recomand totusi rozmarin, menta, tei si de galbene, pentru slabit ceaiul verde e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ceaiul verde cu menta. este delicios happy

| Azzido a răspuns:

Ceaiul Ceylon Special de la Julius Meinl e super bun, la fel si Assam Special.