| Lora_6439 a întrebat:

Din ce ati baut, ce ceaiuri v-au placut cel mai mult? Ma refer la cele aromate. Eu tocmai l-am terminat pe cel de rooibos cu vanilie si nu stiu de care sa-mi mai iau.

Răspuns Câştigător
| BingBang :D a răspuns:

Ceaiuri ffffff bune: Ceai de iarna, ceai de toamna, ceai de primavara si ceai de vara... sunt cu scortisoara, diferite arome f bun!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place cel din fructe de padure.

Abh
| Abh a răspuns:

Ceai negru cu aroma de bergamot. din pacate am uitat cine il fabrica si nu am mai gasit de vreo doi ani in magazine.

| chupachups1234 a răspuns:

Eu am unu de la Belin, lamaie si multe alte fructe, asa scrie pe el. E delicios. Si am mai avut unu cu lamaie si soc parca.

| alina_4026 a răspuns:

Eu ceaiul de zmeura de la greenfild nu-l schimb pe nimec.Acest ceai poti sa beai si sa beai si nu te mai saturi.

| Laura_5858 a răspuns:

Eu personal ador roiboos cu CARAMEL (dar nu cred ca se gaseste la noi) =p~ desi si cel cu vanilie e bun

| DianaXoXo a răspuns:

Ceaiul de fructe de padurelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasicul ceai de teiwinking. Dar imi mai place si cel de fructe.