| adriandr a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum var placea sa fiti abordate de catre baieti? Si cum ar arata baiatul perfect pentru voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Diplomația trebuie să fie pe primul loc, celelalte vin de la sine.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Fetelor le plac baietii eleganti.si aici am inclus tot.Bineinteles,unele fete preferá imitatiile de baieti, dar mai exista si vorba: ¨ Spune-mi cu cine umbli, ca sa-ti spun cine esti ¨winking

nony
| nony a răspuns:

@Furni..lasa-te.Pot sa-ti dovedesc la orice ora contrariul whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de legiuitoarea ce de fete au raspuns...rolling on the floor

| Fazanu a răspuns:

Cel mai important e sa fi sincer... asta conteaza foarte mult si poate fi un criteriu vital