| Any_2336 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Cum arata pentru voi fata perfecta? ( aspect fizic si personalitate)

Intrebare pentru fete: Cum arata pentru voi baiatul perfect?( aspect fizic si personalitate)

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ca aspect fizic cred ca as prefera un tip brunet cu parul mediu si ciufulit sau saten cu par cret, cu ochii verzi sau albastrii, ma intalt ca mine, si sa nu fie gras.
Ca personalitate as prefera sa fie glumet si sa stie cand eu fac glume si cand sunt serioasa, as prefera sa fie rock-er, sa aiba mereu un subiect de discutie si sa nu fie plictist de viata.

| anonimul a răspuns:

Sunt baiat...deci la fizic:sa fie bruneta,slaba,iar formele cat de cat normale
apoi personalitate:sa stie cand sa fie glumeata dar si cand sa fie serioasa,sa am ce discuta,sa nu fie chiar proasta, dar nici tocilara, sa fie sincera si sa fie de incredere

| βσσblėėŝ a răspuns:

Buna!:]]`
Sti si tu, baiatu` perfect nu exista!laughingnici fata...laughing
dar...ar arata cam asa:
inalt[nu foarte.in jur de 1.60-1.65]sa nu fie cu un cap mai mare ca mine!:]]`
saten
ochii caprui sau albastrii; x
sa nu fie manelistlaughing[lol,urasc manelele]laughing
sa fie amuzant,sensibil da nu foarte,cu simtul umorului, destept, si sincer!happy
cam asa ar arata!:]`Al tauu cum ar arataa?smug

| Andy_6451 a răspuns:

Pai pentru mine fata perfecta ar fi cea cu ochii verzi parul brunet stil emoist dar nu exagerat, fundulet micut si dragut si cu sanii mijlocii sa fie desteapta matura si putin nebunaticatongue

| WOLFRAM a răspuns:

Inteligenta sociabila frumoasa

| Loveis4free a răspuns:

Blond,corp antrenat, ochi albastri, un zambet femecator.MI-ar placea sa fie intr-un fel artist cam ceva de genu pictor sa fie bogat si romantic si sa nu insele

| Trufa a răspuns:

Ca aspect fizic:brunet cu ochii verzi.
Ca personalitate: Funny,atent la detalii, rabdator, spontan...
Si vorbaretlaughing sa nu scot cuvintele cu clestele sau sa caut 10 ani un subiect de discutie.

| Any_2336 explică:

M-a intrebat boobles cum ar arata baiatul perfect din pct-ul meu de vedere happy

Sa ne potrivim in primul rand la caracter, apoi la fizic :p
caracter: Sensibil, sincer, inteligent, vorbaret, ferm, sa nu fie mitocan sau smecheras de asta pe care-l gasesti la fiecare colt de strada, sa stie ce vrea.

Fizic: cum am spus: trebuie sa ne potrivim si la fizic: eu am parul blond, ochii verzi, slabuta si am picioare lungi laughing ( trebuie sa fie mai inalt ca mine)
2 Sa nu aiba plete, barba, mustata prea multa
3 bine facut ( nu neaparat musculos, sa nu fie gras, dar nici scandura)
4 Preferabil brunet sau saten ( nu roscat)
5 si sa aiba un zambet frumos

in rest trebuie sa aiba 2 maini 2 picioare laughing