| paulp a întrebat:

Isi merita produsul Magic Bullet banii (300 lei; http://www.top-shop.ro/magic_bullet-1063760-29267-mmp.ht ml) (rog a specifica si daca ati folosit acest produs sau nu). Storcatorul de fructe e ok? Isi face bine treaba? Poti face ok un suc de morcovi cu el? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Nu stiu daca-si merita banii, dar toate produsele de la top-shop, cand le gasesti in alte magazine sunt de cel putin 5 ori mai ieftine.De ce oare? De pilda aparatul de masaj Relax & Tone, la ei este 199 Ron, iar la Kaufland (saptamana trecuta era la oferta cu 28 ron, iar ieri la Selgros era 35 Ron.Asa ca trage o concluzie din acest aspect. Respecte