| angi_4331 a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva a mai achizitionat acest produs si daca e multumit de el, e vorba de acel robinet electric care incalzeste apa " http://www.top-shop.ro/delimano-instant-water-heating-fa ucet-retail-1 " Este rentabil? Este sigur? Merita sa il achizitionez? va multumesc

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Debitul de apa incalzit este destul de mic, daca dai drumu mai tare la apa e rece. Apoi instalatia electrica/priza s-ar putea sa nu tina la 3000 de wati mai ales daca e veche si sa puste sigurantele sau in caz ca nu sunt calibrate corespunzator sa ia foc. Deasemenea e obligatorie folosirea impamantarii si testarea functionarii acesteia, deoarece in caz de vreo defectiune o electrocutare la dus ar fi fatala.