| Devilady a întrebat:

La ce este bun seul de oaie folosit in mancaruri? taica-miu mananca de 4 ori pe zi ochiuri prajite in seu de oaie(cam jumatate de cutie). ajuta la ceva acest aliment grasos?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Jumatate de cutie? De care cutie? Si cate ochiuri isi face de fiecare data? Isi va face ficatul varza.Mai ales de la oua. Daca mai si bea ciroza este in floare.

| Devilady explică (pentru darrio2007):

Cam vreo 4 ochiuri la masa mananca si da, bea de rupe. ultima data a pus jumatate de cutie de 700 de grame.nu stiu unde va ajunge.

| darrio2007 a răspuns (pentru Devilady):

Unde sa ajunga? Unde ajungem cu totii.Numai ca unii se cam grabesc sa ajunga mai repede.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ajuta la nimic dar posibil sa ii placa.

| Stolecka_Klaudia_1988 a răspuns:

Nu cred ca grasimea e si sanatoasa dar iti pot recomanda o pagina web?

www.GustulCopilariei.ro/Retete-Culinare.php

Gasesti retete si din copilaria ta.