| Anne2000 a întrebat:

La prepararea unei creme de ciocolata din aia la plic pot inlocui laptele cu smantana sau cu altceva? Scuzati categoria. Raspundeti urgent.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Suc cola, a facut mama si a mers happy

| Anne2000 explică (pentru Frank51):

Mai intai fac crema, daca merge dau funda daca voi fi nevoita sa o arunc, nu vei primi nimic.

| Frank51 a răspuns (pentru Anne2000):

O sa aiba un gust intens de ciocolata, cred ca iti va placea, cel putin asa am simtit eu. happy

| Anne2000 explică (pentru Frank51):

Ok. Poate minti, ca ti bat. laughing)

| Anne2000 explică (pentru Frank51):

Vei primi fundita, acum am terminat de facut. A iesit asa bunaaa! Miamm. :* PUP.

| Frank51 a răspuns (pentru Anne2000):

Ti-am spus eu... acum ca mi-ai adus aminte trebuie sa fac si eu big grin

| Anne2000 explică (pentru Frank51):

Ok. Pofta buna! :*

12 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Ii strici gustul. Hai ca nu e scump laptele oh go on.

| Anne2000 explică (pentru Deeaa):

Shh, ca prin zoua mea chiar nu gasesc la magazinele de aici lapte. Nu comenta ca e mai buna cu cola. laughing)

| Deeaa a răspuns (pentru Anne2000):

Deci a iesit buna? raised eyebrows.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu poţi înlocuii cu altceva. Dacă zice cu lapte păi lapte îneamnă nu smântână sau cola.

| MonnicaM a răspuns:

Nu cred ca poti sa inlocuiesti cu nimic.

| AndreiMatei a răspuns:

Nu,ii strica tot gustul happy