| alex123456 a întrebat:

Scuzati categoria asta- i ce mai populata puteti sa va rog sa-mi raspundeti la o intrebare : Am un ipad am cumparat folie cum pot sa scot bulele de aer
dau Funda ++++++++++ VOT va rog urgent acum sa-u maine s-au miercuri

Răspuns Câştigător
| BaяbieGυяl a răspuns:

Ridici putin cate putin folia iei un servetel umed si stergi folia dar las'o sa se usuce.

2 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Imi pare rau dar nu ai cum sa le scoti, daca incerci diferite metode vei strica protectia sau ecranul. Cel mai bine o dai jos si pui alta noua.

| alex123456 explică:

Va rog foarte mult de o urgenta