| maicastareta a întrebat:

Mama a facut salata de sfecla rosie, salata de boeuf a fost fuarte buna pacat ca s-a terminat acus pleca din tara iar raman cu tata si mananc iaurt si ala furat!crying(

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La rubrica religie scrii prostii, dar și la gastronomie?

| crynys a răspuns:

Pai vorbeste cu sora ta sa vorbeasca cu popa ala de care e indragostita sa va dea niste bucate primite de el de la babele alea care vin la bisericawinking

| maiAm8conturi a răspuns:

Ce-a facut?

| KrUeLlA a răspuns:

Stiu cum e... si tata fura biscuiti asta mananc mereu, biscuiti biscuiti.ma tu de fapt pari o maicastareta foarte de treaba, nu vrei sa mancam iaurt cu biscuiti?

| maicastareta explică (pentru KrUeLlA):

Ba daaa! Traiasca Cornul si laptele, ma rog Iaurtul si biscuitii!>:S