| dragutzaale a întrebat:

Mama mea vrea sa gateasca dar nu stie ce ce sa gateasca? o poti ajuta tu?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca tineti post : supa de rosii cu fidea, ciulama de ciuperci cu mamaliguta, negresa de post sau cornulete cu gem ori rahat. Daca mancati de dulce: ciorba cu perisoare, musaca ori piftele marinate, ca desert chec.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.gustos.ro
Este cel mai mare stres pentru o femeie, gătitul. Eu îl urăsc!
Poftă bună.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Ce treabă are cu sănătatea! Să facă frigărui!

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Pentru masa de dimineata ar fi ok sa incepi cu ceva bun si consistent, cum ar fi cartofii prajiti cu ochiuri romanesti(iti tine de foame aproape toata ziua), la pranz ar merge o supa sau o ciorba, iar la felul 2 un piure bun cu carne de vita.Seara poti incerca ceva usor cum ar fi un orez cu lapte, sau o fidea cu lapte happy FUNDA? >:

| dragutzaale explică:

De ce mai nou toti piticii se cred mari? sunt ca prostii i'm sory?!