| UmbraDeVulpe a întrebat:

Mi-am patat geaca de la apa ca s-a murdarit putin si am zis ca sa o curat cu apa de la robinet, atunci sa o spal si va fi cum trebuie sau pot sa scot acele pete fara sa spal geaca? Daca da, cum?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica s-a patat de la apa si o speli tot cu apa?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da.

| dullcat a răspuns:

Cum se poate pata cu apa? Asteapta sa se usuce geaca...

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pur si simplu s-a udat geaca, nu s-a patat.Apa s-a evaporat, deci geaca a revenit la culoarea ei initiala...

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De unde apa murdara? Daca te duci sa te distrezi intr-o balta plina de noroi, da, se va murdari, se vor vedea urme nasoale cand se usuca apa.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu am de unde sti, ramane pentru tine sa afli.