| dragossefu a întrebat:

Cu ce pot sa scot vopseaua dupa blugi i-am murdarit cu putin tus de la imprimanta cateva pete nu sunt mari cu ce pot sa incerc sa le scot? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca cu alcool, chiar si palinca, frecand locul patat cu vata umezita cu tuica/alcool. Dupa uscare spala blugii intorsi pe dos( se poate si la masina).

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu foarfeca ai incercat? acum serios...e 8 lei o spalatorie profesionala.

| IQ156 a răspuns:

Tusul este foarte greu de scos in casa.Cel mai bine ar fi sa mergi la o spalatorie.