| Cris06 a întrebat:

Nesul 100% cafea pura este sanatos? Adica este doar cafea nu are E-uri sau enzime insa nu sunt sigura...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crede tot ce scrie.Asa se vand.Pentru ca cel care cumpara chiar crede.Cafea la ibric.Cum a spus si Zero.

| Alexandru0007 a răspuns:

Mai bine bea cafea normala.e mai sanatoasa

| zaratu a răspuns:

Eu am ajuns la spital cu tensiunea 18 si am probleme cu inina din cauza nessurilor

| ZeroDiferit a răspuns:

Indiferent ce contine nu e sanatos. Mai bine cafea la ibric decat cafea instant.
Nescafe e o marca a nestle.

| denisucka99 a răspuns:

Indiferent de ce contine nesul nu este sanatos. mai de graba cafeaua este mai ok.