| Decxster a întrebat:

Ok deci intrebarea e in felul urmator, cum ii desfund teava sotiei mele? Am incercat cu de toate, faza e ca ea spune ca tot desfundata se simte, desi chiuveta trage foarte bine apa. Vreun meserias care se pricepe?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand apesi pe-o gaura, trebuie sa tii de cealalta, altfel degeaba pompezi!
Si daca nu e uda chiuveta, nu merge.
https://www.youtube.com/watch?v=JeurinbyqhQ

16 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ad-o la mine; nevasta, nu chiuveta.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mai merge jucaria la 60+? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Adu-ti sora si iubita si nu te vor mai vizita in mileniul acesta.winking laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Asa tare-n limba esti batrane? laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Am o limba de clopot; dar nu ti-o arat, ca tu esti pe invers!

Răspuns utilizator avertizat
| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Batrane, as fi spus de fie-ta, dar ar putea sa-mi fie mama, deci zic de nepotica (probabil 18-25 de ani, dreapta-mi vine laughing) Sa stii ca ea nu e de acord cu ce spui, ia intreab-o.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Decxster):

Mi-am dat seama, d-aia am tacut.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Claaar : esti homo(pasiv) laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da, sunt homo, homo-sapiens. Nu stiu care din noi e mai homo, tu cu limba de clopot sau eu cu nepoata? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Decxster):

Ai vazut, macar in poze, cu ce se aseamana limba unui clopot? pentru retardati exista google

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai tocmai asta iti spuneam batrane, tu, pardon matale ai in cap doar pu*e, iar eu pe stimabila nepotica (mai batrana ca o vaca, vreo 20 de ani, asa.). Care din noi e mai homo? rolling on the floor

| m1dn1gh7 a răspuns:

Da-i cu Olynth, mie-mi desfunda teava.thinking

| venividivici2017 a răspuns:

Ai tras ceva pe nas?