| UmbraDeVulpe a întrebat:

Painea cu maia e ok si alba? Sau painea alba indiferent ca e cu maia sau altceva nu e chiar asa ok?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Painea alba nu este ok si nici buna nu este, fiindca faina este albita cu clor si contine chimicale.
Painea cea mai buna si mai sanatoasa este cea neagra iar maiaua, extrasa din drojdia de bere, este la fel de sanatoasa, mult mai buna decat afanatorii sintetici, care se baga in celelelate tipuri de paine.

| dullcat a răspuns:

Fa-ti tu paine acasa daca vrei sa fie ok, iar deocamdata mananca ce ai cumparat.

| Hyperion7 a răspuns:

Da

| Marius22222222222 a răspuns:

E ok

Răspuns utilizator avertizat